Wiosenny przegląd Mitsubishi
PRZYGOTUJ SAMOCHÓD NA NOWE WYZWANIA!


CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI METODĄ TUNAP
WRAZ Z WYMIANĄ FILTRA PYŁKOWEGO 199 ZŁ

W PREZENCIE IRCHA Z LOGO TUNAP


Poznaj ofertę handlową dla wybranych części eksploatacyjnych,serwisowych oraz akcesoriów.


DO 20% RABATU NA WYBRANE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE:

filtry oleju, filtry pyłkowe, filtry powietrza, filtry paliwa, świece zapłonowe, pióra wycieraczek, komplet piór wycieraczek płaskichDO 20% RABATU NA WYBRANE AKCESORIA I GADŻETY*:

belki bagażnika, uchwyty do rowerów, akcesoria do belek bagażnika, chlapacze, kuwety bagażnika, owiewki szyb, nakładki i folie ochronne na tylny zderzak, osłony przeciwsłoneczne szybOFERTA SPECJALNA NA OPONY LETNIE10% RABATU NA ROBOCIZNĘ DEALERA

w przypadku wykrycia usterki i decyzji Klienta o wykonaniu naprawy


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.