Ubezpieczenia

Japan Motors oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych w momencie zakupu samochodu jak również przy kontynuacji ubezpieczenia w następnych latach.

Wszelkie formalności dotyczące ubezpieczenia samochodu załatwiane są bezpośrednio u nas. Współpracujemy z wieloma Firmami liczącymi się na polskim rynku ubezpieczeniowym, co umożliwia nam przedstawienie najszerszej oferty ubezpieczeniowej.

Zróżnicowane programy ubezpieczeń samochodów dostosowane są do Państwa indywidualnych potrzeb. To Państwo decydują na jakich warunkach i w jakim zakresie Państwa samochód ma być objęty ochroną ubezpieczeniową.

Stawki ubezpieczenia pakietowego już od 3%

Obok standardowego ubezpieczenia w zakresie OC, AC, NNW, możemy zaoferować Państwu szereg dodatkowych korzyści:

  • samochód zastępczy
  • niezmienną sumę ubezpieczenia przez pierwsze 12 miesięcy
  • brak udziału własnego w szkodzie
  • Zieloną Kartę
  • program bezpłatnej całodobowej pomocy drogowej assistance (w razie wypadku, kolizji, awarii samochodu, braku paliwa)

W Japan Motors można ubezpieczyć samochód nie tylko w momencie jego zakupu, ale również w kolejnych latach. Na równie atrakcyjnych warunkach.
Ubezpieczamy samochody wszystkich marek zakupione w sieci autoryzowanych dealerstw w Polsce.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).