Ubezpieczenia

Japan Motors oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych w momencie zakupu samochodu jak również przy kontynuacji ubezpieczenia w następnych latach.

Wszelkie formalności dotyczące ubezpieczenia samochodu załatwiane są bezpośrednio u nas. Współpracujemy z wieloma Firmami liczącymi się na polskim rynku ubezpieczeniowym, co umożliwia nam przedstawienie najszerszej oferty ubezpieczeniowej.

Zróżnicowane programy ubezpieczeń samochodów dostosowane są do Państwa indywidualnych potrzeb. To Państwo decydują na jakich warunkach i w jakim zakresie Państwa samochód ma być objęty ochroną ubezpieczeniową.

Stawki ubezpieczenia pakietowego już od 3%

Obok standardowego ubezpieczenia w zakresie OC, AC, NNW, możemy zaoferować Państwu szereg dodatkowych korzyści:

 • samochód zastępczy
 • niezmienną sumę ubezpieczenia przez pierwsze 12 miesięcy
 • brak udziału własnego w szkodzie
 • Zieloną Kartę
 • program bezpłatnej całodobowej pomocy drogowej assistance (w razie wypadku, kolizji, awarii samochodu, braku paliwa)

W Japan Motors można ubezpieczyć samochód nie tylko w momencie jego zakupu, ale również w kolejnych latach. Na równie atrakcyjnych warunkach.
Ubezpieczamy samochody wszystkich marek zakupione w sieci autoryzowanych dealerstw w Polsce.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.