Serwis blacharsko - lakierniczy

Współpraca z nami w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych to jakość wykuta na blachę.

Współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych (z możliwością rozliczenia bezgotówkowego) oraz ubezpieczenie i doubezpieczenie Twojego samochodu po szkodzie komunikacyjnej. Pakiety ubezpieczeniowe już od 3,6% wartości samochodu.
W ofercie również ubezpieczenia majątkowe oraz korzystne warunki ubezpieczeń dla Klientów strategicznych.

Dbając o Twój cenny czas umożliwiliśmy Ci dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w naszym zakładzie PGD Naprawy Nadwozi. Przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta będzie zawsze do Twojej dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż po jej zakończenie.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą i najnowszymi promocjami zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową PGD Naprawy Nadwozi.

Jeżeli zdarzy Ci się wypadek lub Twój samochód zostanie uszkodzony przez innego uczestnika pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

  • w wątpliwych przypadkach zawsze wezwij Policję i zażądaj sporządzenia notatki z miejsca zdarzenia
  • w innych przypadkach uzyskaj od sprawcy kolizji oświadczenie , że to on ponosi pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację
  • oświadczenie powinno zawierać dane personalne kierujących pojazdami w chwili zdarzenia , dane samochodów biorących udział w kolizji oraz dane dotyczące Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy i ważności jego polisy OC, określ dokładnie miejsce, czas i okoliczności zdarzenia

Dzięki systematycznie szkolonym pracownikom produkcyjnym oraz dzięki ogromnemu doświadczeniu naprawa Twojego samochodu będzie wykonana profesjonalnie, rzetelnie i terminowo tak abyś mógł znowu poczuć się bezpiecznie prowadząc Swój samochód.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.