Serwis blacharsko - lakierniczy

Współpraca z nami w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych to jakość wykuta na blachę.

Współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych (z możliwością rozliczenia bezgotówkowego) oraz ubezpieczenie i doubezpieczenie Twojego samochodu po szkodzie komunikacyjnej. Pakiety ubezpieczeniowe już od 3,6% wartości samochodu.
W ofercie również ubezpieczenia majątkowe oraz korzystne warunki ubezpieczeń dla Klientów strategicznych.

Dbając o Twój cenny czas umożliwiliśmy Ci dokonanie zgłoszenia szkody bezpośrednio w naszym zakładzie PGD Naprawy Nadwozi. Przeszkolony i doświadczony personel Biura Obsługi Klienta będzie zawsze do Twojej dyspozycji od momentu przyjęcia samochodu do naprawy aż po jej zakończenie.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą i najnowszymi promocjami zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową PGD Naprawy Nadwozi.

Jeżeli zdarzy Ci się wypadek lub Twój samochód zostanie uszkodzony przez innego uczestnika pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

  • w wątpliwych przypadkach zawsze wezwij Policję i zażądaj sporządzenia notatki z miejsca zdarzenia
  • w innych przypadkach uzyskaj od sprawcy kolizji oświadczenie , że to on ponosi pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację
  • oświadczenie powinno zawierać dane personalne kierujących pojazdami w chwili zdarzenia , dane samochodów biorących udział w kolizji oraz dane dotyczące Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy i ważności jego polisy OC, określ dokładnie miejsce, czas i okoliczności zdarzenia

Dzięki systematycznie szkolonym pracownikom produkcyjnym oraz dzięki ogromnemu doświadczeniu naprawa Twojego samochodu będzie wykonana profesjonalnie, rzetelnie i terminowo tak abyś mógł znowu poczuć się bezpiecznie prowadząc Swój samochód.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).