Profesjonalny serwis

AUTORYZOWANY SERWIS MITSUBISHI

Aby każda długa podróż i krótka przejażdżka były naprawdę przyjemne i komfortowe, muszą być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego oferujemy Ci nasze usługi w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi. Dzięki nim możesz w pełni wykorzystać możliwości swojego samochodu i naprawdę cieszyć się z jazdy.


Praca profesjonalistów

Korzystając z ASO Mitsubishi możesz mieć pewność, że zostawiasz swój samochód w rękach wykwalifikowanych profesjonalistów. Dbamy o ich szkolenia ponieważ wiemy, że specjalistyczna wiedza mechaników przyspiesza diagnozę problemu i pomaga w szybkiej naprawie Twojego samochodu.


Oryginalne części

Tylko tu otrzymasz gwarancję, że użyte przy naprawie części i oleje będą oryginalne a dzięki temu idealnie dopasowane do Twojego auta. To z kolei zapewni Ci maksymalne wykorzystanie możliwości Twojego samochodu i brak nieprzewidzianych kosztów dodatkowych napraw.Najlepszy sprzęt

Nowoczesne samochody wymagają użycia najnowszego sprzętu oraz oprogramowania podczas wszelkich przeglądów i napraw. Dlatego w ASO Mitsubishi korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych przyrządów i programów, kompatybilnych z modelem Twojego samochodu.


INNE KORZYŚCI


Dokumentacja historii

Każda wizyta w Autoryzowanym Serwisie Mitsubishi zostanie odnotowana w książce serwisowej. To jedyne wiarygodne źródło informacji o naprawach i przeglądach. Dzięki niej możesz znacznie podnieść wartość Twojego samochodu, kiedy będziesz planował jego sprzedaż.


Uczciwa cena

Każde działanie przy Twoim samochodzie jest wyceniane zgodnie z przejrzystym cennikiem ASO. Możesz mieść pewność, że przy Twoim aucie będą pracować najlepsi specjaliści, którzy użyją oryginalnych części. Nie musisz się także obawiać, że ostateczny rachunek Cię zaskoczy lub, że pojawią się ukryte opłaty. Zawsze pamiętamy także o stałych Klientach, przygotowując dla nich specjalne oferty.


Bezpieczeństwo ponad wszystko

Niezależnie od tego, z jakiego powodu przyjedziesz do ASO Mitsubishi, możesz liczyć na to, że nasi specjaliści sprawdzą Twój samochód pod kątem bezpieczeństwa. Mechanicy ocenią stan kluczowych elementów, odpowiedzialnych m.in. za hamowanie, sterowność czy przyczepność do podłoża. Poinformują Cię o ich stanie i w razie potrzeby zaproponują ich naprawę lub wymianę zgodnie z najwyższymi standardami.


ASO Mitsubishi w Polsce:

  • 41 punktów serwisowych,
  • 28 przedstawicielstw handlowych,
  • 500 specjalistów, którzy zapewniają Ci pomoc serwisową i profesjonalną obsługę.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.