Oryginalny Olej Mitsubishi


Silnik to serce Twojego samochodu. Dlatego wymaga odpowiedniej dbałości. Wybierając oryginalny olej Mitsubishi możesz mieć pewność, że serce Twojego auta będzie sprawne przez lata. Zapewnisz mu nie tylko długotrwałe działanie, lecz także, zminimalizujesz jego korozję. Dodatkowo wesprzesz działania Mitsubishi chroniące środowisko - specjalny skład chemiczny naszego oleju optymalizuje zużycie paliwa i redukuje emisję CO2 do minimalnego poziomu.ZNAKOMITE OSIĄGI

Inżynierowie Mitsubishi Motors wspólnie z wyspecjalizowanymi producentami olejów stworzyli doskonały olej silnikowy, który spełnia najwyższe standardy jakości i zapewnia optymalną pracę silników samochodów Mitsubishi Motors.


OCHRONA SILNIKA

Oryginalny olej Mitsubishi zapewnia nie tylko długotrwałe działanie silnika – lecz także, minimalizuje jego korozję, zapewniając najlepsze osiągi oraz gwarantując jego sprawne działanie pomiędzy zalecanymi przeglądami okresowymi. Dzięki temu Ty możesz po prostu skupić się na jeździe.


W TROSCE O PLANETĘ

Nasz oryginalny olej, jak wszystko w Mitsubishi Motors, stworzyliśmy w trosce o poszanowanie środowiska naturalnego i o czystość planety dla przyszłych pokoleń. Specjalny skład chemiczny oleju Mitsubishi optymalizuje zużycie paliwa i redukuje emisję CO2 do minimalnego poziomu. Dzięki temu silnik Twojego Mitsubishi będzie 


Zawsze używaj oryginalnego oleju Mitsubishi Motors:

 • rekomendowanego i zatwierdzonego przez Mitsubishi Motors dla silników samochodów marki Mitsubishi,
 • zapewniającego zoptymalizowane zużycie paliwa oraz bezawaryjną pracę silników Mitsubishi,
 • zapewniającego dłuższe działanie silnika oraz jego części.

Zawsze pamiętaj, by wymieniać olej według wskazań.
Dzięki temu unikniesz:

 • obniżonej wydajności silnika wynikającej z używania,zanieczyszczonego oleju,
 • nagromadzenia osadów,
 • niewydolności pompy olejowej,
 • zwiększonego zużycia paliwa i niższej mocy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.