Oryginalny Olej Mitsubishi


ZNAKOMITE OSIĄGI

Inżynierowie Mitsubishi Motors wspólnie z wyspecjalizowanymi producentami olejów stworzyli doskonały olej silnikowy, który spełnia najwyższe standardy jakości i zapewnia optymalną pracę silników samochodów Mitsubishi Motors.


OCHRONA SILNIKA

Oryginalny olej Mitsubishi zapewnia nie tylko długotrwałe działanie silnika – lecz także, minimalizuje jego korozję, zapewniając najlepsze osiągi oraz gwarantując jego sprawne działanie pomiędzy zalecanymi przeglądami okresowymi. Dzięki temu Ty możesz po prostu skupić się na jeździe.


W TROSCE O PLANETĘ

Nasz oryginalny olej, jak wszystko w Mitsubishi Motors, stworzyliśmy w trosce o poszanowanie środowiska naturalnego i o czystość planety dla przyszłych pokoleń. Specjalny skład chemiczny oleju Mitsubishi optymalizuje zużycie paliwa i redukuje emisję CO2 do minimalnego poziomu. Dzięki temu silnik Twojego Mitsubishi będzie pracował w każdych warunkach w najbardziej wydajny sposób.


CZYSTY I EKOLOGICZNY

Nasze hasło Drive@earth oznacza wielkie zobowiązanie wobec naszej planety. Z jednej strony to zachęta do odkrywania niezwykłych krajobrazów podczas podróży samochodowych, a z drugiej to nowe spojrzenie na ochronę środowiska naturalnego.Zawsze używaj oryginalnego oleju Mitsubishi Motors:

  • rekomendowanego i zatwierdzonego przez Mitsubishi Motors dla silników samochodów marki Mitsubishi,
  • zapewniającego zoptymalizowane zużycie paliwa oraz bezawaryjną pracę silników Mitsubishi,
  • zapewniającego dłuższe działanie silnika oraz jego części.

Zawsze pamiętaj, by wymieniać olej według wskazań.
Dzięki temu unikniesz:

  • obniżonej wydajności silnika wynikającej z używania,zanieczyszczonego oleju,
  • nagromadzenia osadów,
  • niewydolności pompy olejowej,
  • zwiększonego zużycia paliwa i niższej mocy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).