Oryginalny Olej Mitsubishi


ZNAKOMITE OSIĄGI

Inżynierowie Mitsubishi Motors wspólnie z wyspecjalizowanymi producentami olejów stworzyli doskonały olej silnikowy, który spełnia najwyższe standardy jakości i zapewnia optymalną pracę silników samochodów Mitsubishi Motors.


OCHRONA SILNIKA

Oryginalny olej Mitsubishi zapewnia nie tylko długotrwałe działanie silnika – lecz także, minimalizuje jego korozję, zapewniając najlepsze osiągi oraz gwarantując jego sprawne działanie pomiędzy zalecanymi przeglądami okresowymi. Dzięki temu Ty możesz po prostu skupić się na jeździe.


W TROSCE O PLANETĘ

Nasz oryginalny olej, jak wszystko w Mitsubishi Motors, stworzyliśmy w trosce o poszanowanie środowiska naturalnego i o czystość planety dla przyszłych pokoleń. Specjalny skład chemiczny oleju Mitsubishi optymalizuje zużycie paliwa i redukuje emisję CO2 do minimalnego poziomu. Dzięki temu silnik Twojego Mitsubishi będzie pracował w każdych warunkach w najbardziej wydajny sposób.


CZYSTY I EKOLOGICZNY

Nasze hasło Drive@earth oznacza wielkie zobowiązanie wobec naszej planety. Z jednej strony to zachęta do odkrywania niezwykłych krajobrazów podczas podróży samochodowych, a z drugiej to nowe spojrzenie na ochronę środowiska naturalnego.Zawsze używaj oryginalnego oleju Mitsubishi Motors:

 • rekomendowanego i zatwierdzonego przez Mitsubishi Motors dla silników samochodów marki Mitsubishi,
 • zapewniającego zoptymalizowane zużycie paliwa oraz bezawaryjną pracę silników Mitsubishi,
 • zapewniającego dłuższe działanie silnika oraz jego części.

Zawsze pamiętaj, by wymieniać olej według wskazań.
Dzięki temu unikniesz:

 • obniżonej wydajności silnika wynikającej z używania,zanieczyszczonego oleju,
 • nagromadzenia osadów,
 • niewydolności pompy olejowej,
 • zwiększonego zużycia paliwa i niższej mocy.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.