Oryginalne części Mitsubishi

Oryginalne części samochodowe to nie tylko kwestia marki. Wybierając je, masz gwarancję, że będą idealnie dopasowane do Twojego auta. Są zaprojektowane przez tych samych inżynierów, którzy tworzyli części pierwotnie w nim użyte. Dzięki temu są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wielokrotnie testowane. Stosowanie oryginalnych części gwarantuje także ich równomierne zużycie, ale również optymalne wykorzystanie ich możliwości. A wszystko to wpływa na najważniejszą kwestię – bezpieczną jazdę dla Ciebie i Twoich pasażerów.Zostawiasz samochód w dobrych rękach

Tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Każdy z nich przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Dysponujemy stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.


Doceniamy naszych klientów

Autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.Korzystamy z oryginalnych części i oprogramowania

Zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.


Dokumentujemy historię Twojego samochodu.

Każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Dysponujesz historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika i przy sprzedaży.ORYGINALNE CZĘŚCI MITSUBISHI


Olej

Oryginalny olej silnikowy spełnia najwyższe standardy jakości i zapewnia optymalną pracę silników samochodów Mitsubishi Motors.


Dywaniki

Oryginalne dywaniki Mitsubishi są idealnie dopasowane do budowy samochodu Mitsubishi i będą zawsze pasować do danego modelu.


Akumulatory

Regularna konserwacja i kontrola stanu zapewnia bezawaryjną pracę pojazdu o każdej porze roku.Tarcze i klocki

Skuteczne hamulce odpowiadają za zdolność samochodu do skutecznego zatrzymania się w każdej chwili.


Filtr kabinowy

Filtr kabinowy to gwarancja czystego powietrza w kabinie samochodu. Dużo czasu spędzamy w mieście, gdzie występuje smog.


Filtry paliwa

Filtr paliwa zapewnia dopływ czystego paliwa do silnika. Silniki benzynowe i silniki diesla mają bardzo precyzyjną konstrukcję.Amortyzatory

Amortyzatory „wyrównują drogę”. Dzięki odpowiedniej konstrukcji poprawiają komfort jazdy na nierównych drogach.


Pióra do wycieraczek

Pióra wycieraczek – zbierają wodę i błoto z szyby czołowej i tylnej, czyli odpowiadają za to, co widzi kierowca.


Filtry powietrza

Oryginalny filtr powietrza wykonany jest z najwyższej klasy materiałów pochłaniających zanieczyszczenia.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.