Oryginalne części Mitsubishi

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanych serwisów Mitsubishi?

ZOSTAWIASZ SAMOCHÓD W MĄDRYCH RĘKACH

Tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Każdy z nich przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Dysponujemy stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.

DOCENIAMY NASZYCH KLIENTÓW

Autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.

KORZYSTAMY Z ORYGINALNYCH CZĘŚCI I OPROGRAMOWANIA

Zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.

DOKUMENTUJEMY HISTORIĘ TWOJEGO SAMOCHODU

Każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Dysponujesz historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika i przy sprzedaży.
NIŻSZE CENY CZĘŚCI EKSPLOATACYJNYCH

I to aż o 20%! Na liście znalazło się aż kilkadziesiąt tysięcy części. Użytkownicy nowych i używanych samochodów Mitsubishi będą mogli skorzystać z bezpiecznej i fachowej naprawy swoich pojazdów, w lepszej, atrakcyjnej cenie. Korzystna oferta dotyczy zarówno tej, jak i wcześniejszej obniżki cen, która obejmowała części karoseryjne i mechaniczne.Dodatkowo rzetelnie i starannie prowadzona książka serwisowa będzie miała istotne znaczenie przy sprzedaży samochodu. Dla kupującego jest jedynym w pełni wiarygodnym źródłem informacji o naprawach i przeglądach, dzięki temu przy sprzedaży auta, sprzedający może uzyskać za nie wyższą cenę.


Przykładowe grupy objęte obniżką:


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.