Oryginalne części Mitsubishi

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanych serwisów Mitsubishi?

ZOSTAWIASZ SAMOCHÓD W MĄDRYCH RĘKACH

Tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Każdy z nich przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Dysponujemy stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.

DOCENIAMY NASZYCH KLIENTÓW

Autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.

KORZYSTAMY Z ORYGINALNYCH CZĘŚCI I OPROGRAMOWANIA

Zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.

DOKUMENTUJEMY HISTORIĘ TWOJEGO SAMOCHODU

Każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Dysponujesz historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika i przy sprzedaży.
NIŻSZE CENY CZĘŚCI EKSPLOATACYJNYCH

I to aż o 20%! Na liście znalazło się aż kilkadziesiąt tysięcy części. Użytkownicy nowych i używanych samochodów Mitsubishi będą mogli skorzystać z bezpiecznej i fachowej naprawy swoich pojazdów, w lepszej, atrakcyjnej cenie. Korzystna oferta dotyczy zarówno tej, jak i wcześniejszej obniżki cen, która obejmowała części karoseryjne i mechaniczne.Dodatkowo rzetelnie i starannie prowadzona książka serwisowa będzie miała istotne znaczenie przy sprzedaży samochodu. Dla kupującego jest jedynym w pełni wiarygodnym źródłem informacji o naprawach i przeglądach, dzięki temu przy sprzedaży auta, sprzedający może uzyskać za nie wyższą cenę.


Przykładowe grupy objęte obniżką:


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).