Części do samochodów po gwarancji


SKORZYSTAJ Z AUTORYZOWANEGO SERWISU MITSUBISHI
I PRZEKONAJ SIĘ, ILE ZYSKUJESZ!

Dbałość o detale

Bonsai to japońska sztuka polegająca na pieczołowitym pielęgnowaniu roślin. Z taką samą starannością zaopiekują się Twoim samochodem nasi specjaliści. Mitsubishi gwarantuje najwyższe kwalifikacje i poziom wyszkolenia mechaników, którzy na bieżąco aktualizują swoją wiedzę na temat rozwiązań technicznych stosowanych w naszych samochodach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje Mitsubishi jest w najlepszych rękach.


Wiarygodność potwierdzona u źródła

Zyskujesz wiarygodność w oczach przyszłego kupującego. Każdy przegląd okresowy wykonywany w serwisie Mitsubishi jest odnotowywany w książce serwisowej Twojego samochodu. Dzięki temu przy sprzedaży samochodu uzyskasz za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że jego historia serwisowa jest w pełni udokumentowana.


Jakość w rozsądnej cenie

Teraz wybrane grupy części eksploatacyjnych oraz serwisowych dedykowanych do przeglądów okresowych dla samochodów po gwarancji są tańsze nawet do 35%. Doceniamy, że Mitsubishi jest z Tobą już od co najmniej 5 lat, dlatego przygotowaliśmy doskonałą ofertę specjalnie dla Ciebie, a nasze autoryzowane serwisy stoją przed Tobą otworem, gwarantując profesjonalną obsługę.FILTR OLEJU

FILTR POWIETRZA

FILTR PYŁKOWY


FILTR PALIWA

KLOCKI HAMULCOWE

TARCZE HAMULCOWE


MASZ PEWNOŚĆ, ŻE CZĘŚCI Z OFERTY SPECJALNEJ PRZEZNACZONE DO SAMOCHODÓW PO GWARANCJI SĄ:

 • Tańsze nawet do 35%
 • Zaakceptowane i rekomendowane przez inżynierów Mitsubishi Motors
 • Wykonane z najwyższą troską o bezpieczeństwo
 • Idealnie dopasowane
 • Objęte 2-letnią gwarancją

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.