Serwis i usługi

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnych serwisów Japan Motors. Dowiedz się jakie są nasze standardy, jak umówić się na wizytę on-line, co oferujemy firmom w zakresie serwisowania flot oraz jak dbamy o wysoką jakość naszych usług.
Dlaczego warto korzystać z oryginalnego oleju Mitsubishi?
Program Mitsubishi pomoc 24/7, który w razie kolizji, wypadku lub awarii pozwoli uniknąć kłopotów związanych z kosztowną naprawą realizowaną przez nieautoryzowany warsztat lub uniknąć drogiego i nieprofesjonalnego holowania.

Marka Mitsubishi Motors jest gwarantem doskonałego wykonania i bezawaryjności swoich samochodów. Jesteśmy pewni tego, że tworzymy samochody najwyższej jakości. Ich niezawodność to dla nas priorytet.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na oryginalne klocki i tarcze hamulcowe Mitsubishi.   


Szukasz korzystnego finansowania na zakup wymarzonego Mitsubishi? Sprawdź naszą ofertę! Dowiedz się o zaletach kredytu i leasingu. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie formę finansowania.
Mitsubishi Motors przygotowało specjalną ofertę na oryginalne haki z rabatami sięgającymi nawet 35%.
Oryginalne części Mitsubishi i profesjonalny serwis oferowany w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi dają gwarancję długotrwałości.


Zdarzył się nieszczęśliwy wypadek? Dowiedz się co zrobić w tej stresującej sytuacji, sprawdź ofertę naszych autoryzowanych serwisów blacharsko-lakierniczych.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oryginalnych części i akcesoriów do samochodów Mitsubishi.

Wizytówką naszej oferty jest kompleksowość. U nas na miejscu załatwisz wszelkie formalności związane ze standardowym ubezpieczeniem OC, AC, NW, ale również możemy Ci zaoferować szereg dodatkowych korzyści.
5 lat gwarancji fabrycznej, 24/7 Mitsubishi Assistance oraz 300 000 km Gwarancji Diamentowej. Poznaj warunki programu.MAP – Mitsubishi Motors Assistance Package, 24 godziny na dobę, 7 dni tygodniu.Specjalnie z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy listy czynności przeglądowych dla poszczególnych modeli Mitsubishi. Znajdź swój samochód i sprawdź czynności przeglądowe.

Oryginalne części i profesjonalny serwis Mitsubishi.Zadbaj o doskonały stan techniczny Twojego pojazdu w rewelacyjnie niskiej cenie.Teraz wybrane grupy części eksploatacyjnych oraz serwisowych dedykowanych do przeglądów okresowych dla samochodów po gwarancji są tańsze nawet do 35%.