Serwis i usługi


Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnych serwisów Japan Motors. Dowiedz się jakie są nasze standardy, jak umówić się na wizytę on-line, co oferujemy firmom w zakresie serwisowania flot oraz jak dbamy o wysoką jakość naszych usług.

Silnik to serce Twojego samochodu. Dlatego wymaga odpowiedniej dbałości. Wybierając oryginalny olej Mitsubishi możesz mieć pewność, że serce Twojego auta będzie sprawne przez lata.

Program Mitsubishi pomoc 24/7, który w razie kolizji, wypadku lub awarii pozwoli uniknąć kłopotów związanych z kosztowną naprawą realizowaną przez nieautoryzowany warsztat lub uniknąć drogiego i nieprofesjonalnego holowania.

Marka Mitsubishi Motors jest gwarantem doskonałego wykonania i bezawaryjności swoich samochodów. Jesteśmy pewni tego, że tworzymy samochody najwyższej jakości. Ich niezawodność to dla nas priorytet.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na oryginalne klocki i tarcze hamulcowe Mitsubishi.  

Szukasz korzystnego finansowania na zakup wymarzonego Mitsubishi? Sprawdź naszą ofertę! Dowiedz się o zaletach kredytu i leasingu. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie formę finansowania.

Mitsubishi Motors przygotowało specjalną ofertę na oryginalne haki z rabatami sięgającymi nawet 35%.
Oryginalne części Mitsubishi i profesjonalny serwis oferowany w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi dają gwarancję długotrwałości.

Zdarzył się nieszczęśliwy wypadek? Dowiedz się co zrobić w tej stresującej sytuacji, sprawdź ofertę naszych autoryzowanych serwisów blacharsko-lakierniczych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oryginalnych części i akcesoriów do samochodów Mitsubishi.

Wizytówką naszej oferty jest kompleksowość. U nas na miejscu załatwisz wszelkie formalności związane ze standardowym ubezpieczeniem OC, AC, NW, ale również możemy Ci zaoferować szereg dodatkowych korzyści.

Praktycznie każdy producent prowadzi co jakiś czas tzw. akcje naprawcze mniej lub bardziej istotnych elementów samochodu. Osoby, które odwiedzają Autoryzowane Stacje Obsługi regularnie, właściwie nic nie muszą w tym zakresie robić.

MAP – Mitsubishi Motors Assistance Package, 24 godziny na dobę, 7 dni tygodniu.

Specjalnie z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy listy czynności przeglądowych dla poszczególnych modeli Mitsubishi. Znajdź swój samochód i sprawdź czynności przeglądowe.

Oryginalne części i profesjonalny serwis Mitsubishi.

Zadbaj o doskonały stan techniczny Twojego pojazdu w rewelacyjnie niskiej cenie.

Teraz wybrane grupy części eksploatacyjnych oraz serwisowych dedykowanych do przeglądów okresowych dla samochodów po gwarancji są tańsze nawet do 35%.

Koła zimowe teraz w promocyjnej cenie

Serwisowanie może nieść ze sobą pozytywne emocje!