Zobacz nasze video testy

Mitsubishi Outlander 2.0 AWD CVT

Testujemy najnowsze wcielenie Mitsubishi Outlandera, czyli jego trzecią generację po faceliftingu. Co się zmieniło, a co nie? Czy nowy Outlander jest lepszy od poprzednika oraz jakie ma zalety i wady? Tego dowiecie się z naszego testu.

Sprawdź dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną


Mitsubishi Outlander PHEV

Zapraszamy na test samochodu, który stał się przełomowym crossoverem dzięki napędowi elektrycznemu, wspomaganemu silnikiem benzynowym. Jak się nim jeździ, czy w praktyce różni się od zwykłego auta, w czym jest lepszy, a w czym nie? Postanowiliśmy odpowiedzieć na te pytania oraz na jedno z najważniejszych: czy warto go kupić?

Sprawdź dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną


Mitsubishi ASX 1,8 DID

Zapraszamy na test Mitsubishi ASX po faceliftingu z silnikiem Diesla 1,8 DID.

Sprawdź dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną


Mitsubishi Space Star 1.2 Intense

Prezentujemy wam po raz drugi Mitsubishi Space Stara, który po latach nieobecności na polskim rynku powraca w odświeżonej formie. Co się zmieniło na korzyść i niekorzyść? Zapraszamy na test.

Sprawdź dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną


Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 T CVT AWD

Rok 2018 otwieramy testem najnowszego modelu marki Mitsubishi, jakim jest Eclipse Cross. SUV z nowym silnikiem benzynowym 1.5 Turbo i nową przekładnią CVT przekonuje do siebie przede wszystkim stylem jazdy. Jakie jeszcze ma zalety, a jakie wady?

Sprawdź dostępne od ręki

Umów się na jazdę próbną

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.