L200 - oferta wyprzedażowa

* Rabat 41 000 zł dotyczy wersji wyposażenia 2.4D Intense Plus 4WD MT wyposażonej w zabudowę przestrzeni ładunkowej, której sugerowana cena detaliczna z uwzględnieniem dopłaty za lakier metalizowany wynosi 158 930,64 zł. Podane ceny brutto.

ZALETY


5 lat gwarancji fabrycznej

Gwarancja fabryczna obowiązuje 5 lat. Statystyki niezawodności samochodów Mitsubishi są wzorowe, więc prawdopodobieństwo potrzeby pomocy technicznej z naszej strony jest minimalne. Mimo to przez 5 lat oferujemy MAP – Pakiet Assistance Mitsubishi Motors.


Najlepszy na rynku napęd 4x4 w pełnym zakresie prędkości

Wykorzystując przełącznik trybów jazdy, łatwo przełączysz się z napędu na jedną oś (2WD) na napęd na dwie osie (4WD) nawet przy prędkości do 100 km/h. Kiedy warunki stają się trudniejsze, możesz zablokować centralny mechanizm różnicowy, wprowadzając ustawienie 4HLc lub 4LLc (z reduktorem) dostosowane do pokonywania wzniesień, błota czy śniegu.


Ładowność ponad 1 000 kg

Przestrzeń ładunkowa to najważniejszy element każdego pick-upa. W nowym L200 możliwościom transportowym projektanci poświęcili szczególnie dużo uwagi. W efekcie powstała pojemna i funkcjonalna przestrzeń, która bez trudu pomieści duże ładunki, np. europaletę. Aby lepiej dopasować Mitsubishi L200 do własnych potrzeb, możesz wyposażyć swój samochód w jedną z kilku zabudów dostępnych w ofercie akcesoriówNajmniejszy promień skrętu w swojej klasie – 5,9 metra

Jak na pojazd tych rozmiarów promień skrętu L200 jest zaskakująco mały. Dzięki temu parkowanie i manewrowanie L200 będzie wyjątkowo łatwe.


Przestronna tylna kanapa

L200 Double Cab gwarantuje komfortową podróż, zapewniając nieznaną w tej klasie przestrzeń i miejsce na nogi. Wysokiej jakości, wygodne siedzenia zwiększą komfort podróżowania nie tylko kierowcy, ale też wszystkich pasażerów.


System stabilizacji toru jazdy przyczepy (TSA) w standardzie

Rozwiązanie zwiększa stabilność podczas holowania przyczepy. Jeśli system wykryje niepożądane kołysanie przyczepy, to jest w stanie kontrolować siłę hamowania na poszczególnych kołach samochodu, tak aby ustabilizować ładunek.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.