O firmie


Marka Mitsubishi jest oferowana w salonach Japan Motors od listopada 2006. Właśnie wtedy uzyskał autoryzację salon Mitsubishi w Bielsku-Białej. W lipcu 2010 salon ten, został przeniesiony do nowoczesnego budynku spełniającego wszystkie standardy marki Mitsubishi. Salon został zlokalizowany przy głównej drodze wylotowej na Żywiec w trzymarkowym kompleksie Japan Motors. Na miejscu oferuje swoim klientom wszystkie usługi związane z zakupem samochodu, tzn. szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż części i akcesoriów. W kompleskie mieści się też Autoryzowany Serwis Mitsubishi.

Kolejny salon Mitsubishi powstał w wielomarkowym Centrum Motoryzacyjnym Toruńska na warszawskiej Pradze (przy Trasie Toruńskiej, róg Krasnobrodzkiej). Tutaj oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny obiekt, w którym na powierzchni 400 m2, można zapoznać się ze wszystkimi modelami marki Mitsubishi.

Trzeci obiekt Mitsubishi Japan Motors powstał na początku 2010 w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 190. W nowoczesnym budynku spełniającym wszystkie wymagania marki, prezentujemy całą ofertę samochodów spod znaku trzech diamentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych doradców oraz pełna gama samochodów testowych pomogą dokonać wyboru, który najlepiej będzie spełniał Państwa oczekiwania. Oczywiście na miejscu znajdą też Państwo pełną ofertę usług związanych z zakupem samochodu, czyli ofertę kredytów, leasingów, ubezpieczeń oraz akcesoriów. Zapewniamy też fachową obsługę serwisową oraz blacharsko-lakierniczą.

Czwarty obiekt został udostępniony naszym klientom w 2011 roku w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Sobieskiego 10. Podobnie jak w pozostalych obiektach Japan Motors nasi klienci znajdą tam kompleksową obsługę związaną z zakupem i serwisowaniem samochodu. Do Państwa dyspozycji oddajemy pełny park samochodów demonstracyjnych, nowoczesny salon, w którym w komfortowych warunkach można się zapoznać z najnowszą gamą modeli Mitsubishi. Oczywiście na miejscu posiadamy też autoryzowany serwis.

Zapraszamy do skorzystania z oferty salonów Japan Motors!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.