O firmie


Marka Mitsubishi jest oferowana w salonach Japan Motors od listopada 2006. Właśnie wtedy uzyskał autoryzację salon Mitsubishi w Bielsku-Białej. W lipcu 2010 salon ten, został przeniesiony do nowoczesnego budynku spełniającego wszystkie standardy marki Mitsubishi. Salon został zlokalizowany przy głównej drodze wylotowej na Żywiec w trzymarkowym kompleksie Japan Motors. Na miejscu oferuje swoim klientom wszystkie usługi związane z zakupem samochodu, tzn. szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż części i akcesoriów. W kompleskie mieści się też Autoryzowany Serwis Mitsubishi.

Kolejny salon Mitsubishi powstał w wielomarkowym Centrum Motoryzacyjnym Toruńska na warszawskiej Pradze (przy Trasie Toruńskiej, róg Krasnobrodzkiej). Tutaj oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny obiekt, w którym na powierzchni 400 m2, można zapoznać się ze wszystkimi modelami marki Mitsubishi.

Trzeci obiekt Mitsubishi Japan Motors powstał na początku 2010 w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 190. W nowoczesnym budynku spełniającym wszystkie wymagania marki, prezentujemy całą ofertę samochodów spod znaku trzech diamentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych doradców oraz pełna gama samochodów testowych pomogą dokonać wyboru, który najlepiej będzie spełniał Państwa oczekiwania. Oczywiście na miejscu znajdą też Państwo pełną ofertę usług związanych z zakupem samochodu, czyli ofertę kredytów, leasingów, ubezpieczeń oraz akcesoriów. Zapewniamy też fachową obsługę serwisową oraz blacharsko-lakierniczą.

Czwarty obiekt został udostępniony naszym klientom w 2011 roku w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Sobieskiego 10. Podobnie jak w pozostalych obiektach Japan Motors nasi klienci znajdą tam kompleksową obsługę związaną z zakupem i serwisowaniem samochodu. Do Państwa dyspozycji oddajemy pełny park samochodów demonstracyjnych, nowoczesny salon, w którym w komfortowych warunkach można się zapoznać z najnowszą gamą modeli Mitsubishi. Oczywiście na miejscu posiadamy też autoryzowany serwis.

Zapraszamy do skorzystania z oferty salonów Japan Motors!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).