Teraz jesteśmy w Sosnowcu


Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że z dniem 25 lutego 2019 r. salon autoryzowanego dealera należącego do Grupy PGD, Mitsubishi Japan Motors w Dąbrowie Górniczej, zostanie przeniesiony do nowoczesnego, przestronnego i dostosowanego do spełniania najwyższych wymogów i standardów oddziału w Sosnowcu przy ul. Stawowej 2

W związku z trwającymi w oddziałach Japan Motors zmianami reorganizacyjnymi przygotowaliśmy wyjątkową promocję wyprzedażową składu samochodów nowych w Mitsubishi Japan Motors w Dąbrowie Górniczej.

Oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do kontaktu i zakupu nowego samochodu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!


Po więcej informacji zapraszamy do salonu Mitsubishi Japan Motors w Sosnowcu przy ul. Stawowej 2

tel.: 32 200 99 36
WYPRZEDAŻ MAGAZYNUZostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.