Space Star

TYLKO DLA PIERWSZYCH 25 SZTUK - PAKIET OCHRONNY GRATISZobacz Video test Mitsubishi Space Star 1.2 Intense


ODKRYJ W ŻYCIU WIĘCEJ MAŁYCH PRZYJEMNOŚCI

Beztrosko rozpocznij każdy dzień w nowym Space Star. Jego porywający styl zainspiruje Cię do odkrywania nowych miejsc, a dynamika i elastyczność wywołają uśmiech zadowolenia na Twojej twarzy. Spodobają Ci się także płynna i komfortowa jazda, wyjątkowo stabilne prowadzenie oraz niskie zużycie paliwa. Space Star doskonały towarzysz podróży.

WYRAŹ SWOJĄ WOLNOŚĆ I STYL

Dynamiczna stylistyka modelu Space Star – od eleganckiego przodu, przez wyrazisty profil, po charakterystyczny tył – to połączenie finezji ze sportową elegancją, które daje poczucie pewności za kierownicą i zwiększa przyjemność z jazdy.

KOMFORT W KAŻDEJ PODRÓŻY

Zajmij miejsce w Space Star i odkryj na nowo przyjemność z jazdy. Dopracowana stylistyka, przestronne wnętrze, doskonała widoczność, wysokiej jakości materiały oraz fotel kierowcy z wszechstronną regulacją podnoszą komfort.

EKSCYTUJĄCO, ALE BEZPIECZNIE

Za sprawą dobrych osiągów i niskiego zużycia paliwa jazda Space Star staje się czystą radością. Podróż do pracy, wyjazd na zakupy czy wyprawa za miasto to zawsze duża przyjemność dzięki sportowym właściwościom jezdnym i wyjątkowej stabilności, dynamicznym reakcjom na wciśnięcie pedału przyspieszenia oraz zwrotności, która ułatwia parkowanie i pokonywanie ciasnych zakrętów.

WYGODA

W modelu Space Star udogodnienia otaczają Cię z każdej strony. Każdy szczegół, począwszy od wielofunkcyjnej nawigacji GPS* (system MGN z funkcją Smartphone-Link), przez schowki na rzeczy osobiste, po elementy do sterowania temperaturą, system audio i fotele, został zaprojektowany z myślą o poprawie komfortu użytkownika.

* Element dostępny w ofercie akcesoriów Mitsubishi Motors.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.