Outlander PHEV

CHODZI O COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO O JAZDĘ

Pierwszy na świecie hybrydowy SUV typu plug-in to samochód, który prowadzi się jak żaden inny. Dwa silniki elektryczne i wysokowydajny silnik benzynowy zoptymalizują osiągi, dostosowując je do Twojego stylu jazdy.

To pełna wolność. Cisza, lekkość i wygoda spowijające cię z wszystkich stron w połączeniu z zasobami mocy, które pozwolą Ci pokonać każdy rodzaj terenu. Teraz możesz przekroczyć granice zwykłej jazdy samochodem. Sprawdź, co możesz odkryć i czym możesz się cieszyć.

Twin Motor 4WD i S-AWC

Oddzielnie rozmieszczone silniki elektryczne na przedniej i tylnej osi zapewniają niezwykłą czułość napędu na cztery koła, podczas gdy zintegrowany moduł systemu kontroli dynamiki pojazdu S-AWC oferuje doskonałą stabilność podczas jazdy i intuicyjne prowadzenie.

Silnik spalinowy o pojemności 2 l

Mocny i bardzo wydajny silnik minimalizuje emisję dwutlenku węgla.

Generator

Generator przetwarza energię silnika spalinowego na energię elektryczną, potrzebną przy doładowywaniu akumulatorów i wspomagającą silniki elektryczne, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba.

Elektroniczne układy rozdziału mocy: przedni PDU i tylny RMCU

Te inteligentne jednostki sterujące przyczyniają się do zwiększonej efektywności zużywania energii i optymalnej kontroli z natychmiastowym maksymalnym momentem obrotowym, który przewyższa silniki spalinowe o pojemności 3 l.

Zespół akumulatorów

Bateria została umieszczona pod podłogą, by powiększyć przestrzeń wnętrza oraz obniżyć środek ciężkości, co zapewnia większe bezpie-czeństwo i sterowność pojazdu.

PŁYNNA I DOBRZE WYWAŻONA REAKCJA

Outlander PHEV precyzyjnie odpowiada na wszelkie polecenia kierowcy, zapewniając mu całkowitą kontrolę. Innowacyjny układ Twin Motor 4WD współpracuje z systemem S-AWC, który monitoruje trakcję i moc przekazywaną do każdego z kół. Teraz możesz się cieszyć płynnym i wyraźnym przyspieszeniem nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

WYDAJNOŚĆ JUTRA DOSTĘPNA JUŻ DZIŚ

Outlander PHEV jest wyjątkowo przyjazny dla środowiska i pozwala na znaczne ograniczenie spalania. Jeżdżąc wyłącznie w niezwykle cichym trybie elektrycznym, możesz do zera zredukować zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla. Po przejściu na tryb szeregowy pokonasz większe odległości, spalając jedynie 1,7 l na 100 kilometrów. Podczas jazdy Outlander PHEV sam wytwarza prąd, dzięki czemu bez obaw możesz podróżo

PRZESTRZEŃ, KOMFORT I WYRAFINOWANIE

Kiedy usiądziesz wygodnie za kierownicą, odkryjesz zaskakująco pokaźną przestrzeń na nogi. Dopracowane w najmniejszych szczegółach udogodnienia oraz nadzwyczajnie cicha podróż zapewniają jeszcze większą przyjemność płynącą z przebywania w nowym, luksusowym wnętrzu.

TECHNOLOGIA, KTÓRA ZAPEWNIA PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa pomagają pewniej poruszać się po drogach i na parkingach – zarówno w dzień, jak i w nocy. Inteligentne czujniki pilnie śledzą otoczenie i ostrzegają przed niebezpieczeństwem, pomagając kierowcy w sposób aktywny i pasywny, dzięki czemu jazda Outlanderem PHEV staje się jeszcze bezpieczniejsza.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.