Outlander 2017

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg

TAK ŚMIAŁY, ŻE PODOŁA WSZYSTKIM WYZWANIOM

Warunki na drodze trudno przewidzieć niezależnie od tego, czy jedzie się przez miejską dżunglę, czy przemierza bezdroża, szukając przygody w terenie. Zawsze bądź gotów na to, co może się zdarzyć. Niezależnie od pogody korzystaj z pełnych możliwości OUTLANDERA, jakie gwarantuje Ci mocny silnik w połączeniu z nowoczesnym systemem napędu na 4 koła. Twoją spójną linię obrony stworzą zaawansowane technologie bezpieczeństwa, które sprawią, że trudne warunki na drodze staną się tylko przyjemnym wyzwaniem do pokonania.

DYNAMICZNY STYL

Mocny i dynamiczny wygląd to nie wszystko. OUTLANDER może także śmiało się pochwalić bezkonkurencyjną jakością wykonania, odpornością na warunki drogowe i nadzwyczajnymi osiągami. Jego przebojowy i atrakcyjny design jest obietnicą nieznanej dotychczas przyjemności płynącej z jazdy samochodem typu SUV.

RELAKSUJĄCA CISZA I JAKOŚĆ

Jazda OUTLANDEREM to nadzwyczajne doznanie, które jest zasługą świetnej sterowności samochodu oraz najwyższej jakości materiałów i wykonania. Doskonałe wyciszenie kabiny skutkuje redukcją wibracji i hałasu wywołanego przez układ napędowy. Wszystkie szczegóły – od dużej przestrzeni kabiny, poprzez wygodne siedzenia, aż po liczne usprawnienia, jakie oferuje nowy OUTLANDER – zwiększają satysfakcję płynącą z jazdy.

PORYWAJĄCA MOC

OUTLANDER zapewnia wysokie osiągi, jakich oczekujesz od samochodu SUV, łącznie z mocnym przyspieszeniem i świetną sterownością. W każdym miejscu, w które się udasz, będziesz mógł się cieszyć zaletami SUV-a nowej generacji, ograniczając jednocześnie swój wpływ na środowisko naturalne, dzięki niskiemu zużyciu paliwa i ograniczonej emisji dwutlenku węgla.

TECHNOLOGIA, KTÓRA ZAPEWNIA PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa pomagają pewniej poruszać się po drogach i na parkingach – zarówno w dzień, jak i w nocy. Inteligentne czujniki pilnie śledzą otoczenie i ostrzegają przed niebezpieczeństwem, pomagając kierowcy w sposób aktywny i pasywny, dzięki czemu jazda OUTLANDEREM staje się jeszcze bezpieczniejsza.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).