Outlander 2017

TAK ŚMIAŁY, ŻE PODOŁA WSZYSTKIM WYZWANIOM

Warunki na drodze trudno przewidzieć niezależnie od tego, czy jedzie się przez miejską dżunglę, czy przemierza bezdroża, szukając przygody w terenie. Zawsze bądź gotów na to, co może się zdarzyć. Niezależnie od pogody korzystaj z pełnych możliwości OUTLANDERA, jakie gwarantuje Ci mocny silnik w połączeniu z nowoczesnym systemem napędu na 4 koła. Twoją spójną linię obrony stworzą zaawansowane technologie bezpieczeństwa, które sprawią, że trudne warunki na drodze staną się tylko przyjemnym wyzwaniem do pokonania.

DYNAMICZNY STYL

Mocny i dynamiczny wygląd to nie wszystko. OUTLANDER może także śmiało się pochwalić bezkonkurencyjną jakością wykonania, odpornością na warunki drogowe i nadzwyczajnymi osiągami. Jego przebojowy i atrakcyjny design jest obietnicą nieznanej dotychczas przyjemności płynącej z jazdy samochodem typu SUV.

RELAKSUJĄCA CISZA I JAKOŚĆ

Jazda OUTLANDEREM to nadzwyczajne doznanie, które jest zasługą świetnej sterowności samochodu oraz najwyższej jakości materiałów i wykonania. Doskonałe wyciszenie kabiny skutkuje redukcją wibracji i hałasu wywołanego przez układ napędowy. Wszystkie szczegóły – od dużej przestrzeni kabiny, poprzez wygodne siedzenia, aż po liczne usprawnienia, jakie oferuje nowy OUTLANDER – zwiększają satysfakcję płynącą z jazdy.

PORYWAJĄCA MOC

OUTLANDER zapewnia wysokie osiągi, jakich oczekujesz od samochodu SUV, łącznie z mocnym przyspieszeniem i świetną sterownością. W każdym miejscu, w które się udasz, będziesz mógł się cieszyć zaletami SUV-a nowej generacji, ograniczając jednocześnie swój wpływ na środowisko naturalne, dzięki niskiemu zużyciu paliwa i ograniczonej emisji dwutlenku węgla.

TECHNOLOGIA, KTÓRA ZAPEWNIA PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa pomagają pewniej poruszać się po drogach i na parkingach – zarówno w dzień, jak i w nocy. Inteligentne czujniki pilnie śledzą otoczenie i ostrzegają przed niebezpieczeństwem, pomagając kierowcy w sposób aktywny i pasywny, dzięki czemu jazda OUTLANDEREM staje się jeszcze bezpieczniejsza.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.