Outlander


PEWNY SIEBIE ŚMIAŁEK

Każda podróż może przynieść niespodziewane wydarzenia. Warunki na drodze trudno przewidzieć niezależnie od tego, czy jedziesz przez miejską dżunglę, czy przemierzasz bezdroża, szukając przygody w terenie. Jednak z nowym Outlanderem zawsze będziesz gotów na to, co może się zdarzyć. Mocny silnik w połączeniu z nowoczesnym systemem napędu na 4 koła sprawdzą się niezależnie od warunków atmosferycznych i drogowych. Zaawansowane technologie bezpieczeństwa sprawią, że nawet najtrudniejsza pogoda stanie się tylko intrygującym wyzwaniem do pokonania.


BEZPIECZEŃSTWO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI

System ograniczający skutki kolizji czołowych (FCM)

System pomaga uniknąć zderzenia czołowego lub ogranicza skutki ewentualnej kolizji. Reaguje na pojazdy i pieszych dzięki...
...zastosowaniu kamer i dalmierza laserowego.

System informujący o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW)

Kiedy samochód zaczyna zjeżdżać ze swojego pasa ruchu bez włączenia kierunkowskazu, system ostrzega sygnałem...
...dźwiękowym i powiadomieniem na wyświetlaczu.

Monitorowanie martwego pola w lusterkach bocznych (BSW)

System wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe umieszczone w tylnym zderzaku, by wykryć pojazdy, które znajdują się w...
...tzw. martwym punkcie po prawej lub lewej stronie samochodu. Kiedy system BSW jest aktywny, symbol pojawia się na wyświetlaczu. Kiedy w martwym punkcie wykryty zostanie jakiś pojazd, włącza się alarm dźwiękowy (przy włączeniu kierunkowskazów), a na lusterku bocznym po danej stronie zaczyna mrugać sygnalizator ostrzegający.

Aktywna stabilizacja toru jazdy (ASC)

Jeśli samochód straci przyczepność na śliskiej nawierzchni lub podczas skrętu, system automatycznie zmniejszy moc...
...silnika i przyhamuje odpowiednie koła, by pomóc zachować Ci kontrolę nad pojazdem i zapobiec poślizgowi.

Konstrukcja RISE

Zastosowana w konstrukcji samochodu autorska technologia RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) w sposób znaczący...
...poprawia poziom bezpieczeństwa, skutecznie pochłania siłę uderzenia i zachowuje wnętrze kabiny w całości w przypadku kolizji.

7 poduszek bezpieczeństwa

Siedem poduszek powietrznych ochroni kierowcę i pasażera, przejmując siłę uderzenia podczas kolizji. System składa się z...
...poduszek przednich, bocznych, kurtyn i poduszki kolanowej kierowcy.

Światła dzienne, mijania oraz przeciwmgielne w technologii LED

Przednie reflektory LED świecą jaśniej, zapewniając lepszą widoczność i są wyposażone w oddzielne spryskiwacze oraz funkcję samopoziomowania.

Elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika

Bagażnik można otworzyć lub zamknąć automatycznie, bez wysiadania z samochodu, naciskając przycisk przy fotelu kierowcy.

Aranżacja foteli

Siedzenia drugiego i trzeciego rzędu można dowolnie ustawiać aby zmieścili się zarówno pasażerowie, jak i bagaż. Dodatkowo złożenie ostatniego rzędu foteli oraz przesunięcie drugiego rzędu (do 250 mm) pozwala na stworzenie niezwykle dużej i płaskiej przestrzeni bagażowej.

Rockford Fosgate Premium Sound System

Ciesz się zachwycającą jakością dźwięku w nowym systemie audio stworzonym we współpracy z Rockford Corporation. Dziewięć głośników otoczy Cię wspaniałym dźwiękiem DTS Neural Surround™.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.