L200

Bez stresu zanurz się w żwir i błoto

Wjazd na szczyt góry nie oznacza, że musisz zostawić cały ciężki sprzęt u podnóża. A przewożenie nieporęcznego, ciężkiego ładunku z pewnością nie przeszkodzi Ci w wybraniu skrótu przez to bagniste pole. Bazując na sukcesie swojego poprzednika, nowy L200 tworzy nową definicję pickupa jako pojazdu do najcięższych zadań. Wskoczysz o jeden bieg wyżej dzięki większej mocy silnika i poprawionej sterowności, a nowe dynamicznie linie nadwozia i luksusowe wnętrze L200 sprawią Ci nieznaną dotąd radość. To, że odkryłeś tajemnicę nieokiełznanej siły i mocy nie oznacza, że nie możesz jednocześnie rewelacyjnie wyglądać.

Weź ostry zakręt w praco w cierniste kolczaste zarośla

Rajd Dakar to najtrudniejszy ze wszystkich rajdów terenowych, który wystawia człowieka i pojazd na najcięższą próbę. W ciągu swojej historii, zespół rajdowy Mitsubishi poprawiał, dostrajał i udoskonalał swoje samochody doprowadzając do jedenastu zwycięstw, z których sześć przypadło w ostatnich kolejnych latach. Sprawdzony w rajdach, wyjątkowy stały napęd na 4 koła został teraz po raz pierwszy użyty w nowym L200 - czyniąc go jedynym pickupem w tym segmencie mogącym się poszczycić takim systemem! Osiągi L200 w terenie nie są wynikiem symulacji komputerowej lecz doświadczenia z jazdy w najtrudniejszych warunkach, w najbardziej nieprzyjaznych miejscach na Ziemi.

Odkryj rozkosze jazdy terenowej

W dzisiejszym świecie stawiającym na pierwszym miejscu wygląd, Mitsubishi wprowadza samochód typu pickup na zupełnie nowy poziom. Idealnie łączy jakość, niezawodność i wyjątkowy styl. Śmiałe krzywizny nadwozia od zderzaka do zderzaka otaczają mocną, wytrzymałą konstrukcję L200. Radykalnie poprowadzona dolna linia nadwozia nadaje mu dynamiczny wygląd oraz daje większy prześwit pod pojazdem przydatny w każdym terenie. Duże lusterka boczne zaprojektowano tak, aby zminimalizować opór powietrza, jednocześnie zapewniając dobrą widoczność, której potrzebujesz po załadowaniu dużego ładunku. Dlatego właśnie nowy L200 to ucieleśnienie marzeń o pojeździe klasy Sports Utility Truck (SUT), łączącego komfort i zwinność pojazdu klasy SUV z wytrzymałością i rekreacyjnym charakterem prawdziwego Pickupa

Radość wielkich otwartych przestrzeni

Wyrwij się z miasta w najlepszym stylu. Odkryj roztaczające się przed Tobą pejzaże, głębie dolin, wąskie górskie przełęcze, zatłoczone jednokierunkowe uliczki, a wszystko to w pełnym komforcie. L200 Double Cab oferuje najbardziej przestronne wnętrze w swojej klasie. Konstrukcję i jakość foteli poprawiono tak, aby zapewnić kierowcy oraz pasażerom jazdę wygodną, z dostateczną ilością miejsca. Z tyłu ogromny środkowy podłokietnik rozkłada się odsłaniając wygodny podwójny uchwyt na kubki. L200 ma wiele dodatkowych praktycznych cech, takich jak opuszczany schowek na okulary czy uchwyt w drzwiach na jednolitrową butelkę, dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz w podróży znajduje się na wyciągnięcie ręki.

To wciąż jest Pickup

Rozsiądź się wygodnie. Na nowo zaprojektowana kabina L200 zapewnia maksimum wygody oraz kontroli. Wnętrze odzwierciedla dynamiczny charakter dzięki desce rozdzielczej z eleganckimi metalicznymi panelami. Jednakże elegancja nie kłóci się z funkcjonalnością. Całość informacji komputera pokładowego L200 jest wyraźnie wyświetlana i łatwa do odczytania. Ponadto w bezpośrednim zasięgu znajduje się przełącznik opuszczanego okna tylnego oraz gniazdko zasilania 12V - wygodne dla doładowania komórki. A podczas podróży towarzyszyć Ci będzie podkład muzyczny z odtwarzacza CD/MP3, płynący z umieszczonych w drzwiach głośników.

Moc i pełna odpowiedzialność

Nowa jednostka napędowa Mitsubishi 2,5-litra Common-Rail DI-D ma większą moc i moment obrotowy 136KM/314Nm. Zmniejszono zużycie paliwa, wydłużono okresy między przeglądami, a ponadto silnik już dzisiaj spełnia przyszłą normę emisji Euro-4. Nowy L200 to jedyny pickup w swojej klasie spełniający tę normę. Nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale również oszczędza pieniądze oraz czas kierowcy dzięki wydłużeniu okresów między przeglądami do 20.000 km. Dodatkowo istnieje opcja elektronicznie sterowanej 4-stopniowej automatycznej skrzyni biegów zapewniającej maksymalną wygodę jazdy przy długich podróżach oraz odprężające przejazdy przez miasto.

Wszędzie i w każdej sytuacji

U podstaw napędu L200 leży jego nieokiełznany apetyt na przygody. Przy pierwszych porywach wiatru wrzuć do samochodu przyjaciół i deski surfingowe albo po prostu ruszaj i szukaj przygód. L200 oferuje naprawdę zaawansowany system stałego napędu na 4 koła, zaprojektowany tak, aby sprostać każdej nawierzchni lub rodzajowi terenu, na jaki się natkniesz. System Super Select 4WD powala Ci na dowolne uruchamianie napędu na dwa oraz na cztery koła przy dowolnej prędkości do 100 km/h, i w każdych warunkach drogowych. Wyjątkowy system Super Select 4WD sprawia, że L200 jest jedynym pikapem pozwalającym Ci jechać w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości, na dowolnej nawierzchni, w każdej sytuacji.

Ścinaj zakręty

L200 ma większą moc, wysoką ładowność oraz duże, przestronne wnętrze, a mimo firma to Mitsubishi zdołała zapewnić L200 najlepszy w swojej klasie promień zawracania - jedyne 5,9 m. Zawdzięcza to głównie nowej zębatkowej przekładni kierowniczej, która zapewnia kierowcy znacznie lepszą reakcję systemu kierowniczego, zarówno na drodze jak i w terenie. A zatem teraz nawet w trudnym terenie oraz z pełnym obciążeniem, ciasne zakręty stają się jedynie prostym ćwiczeniem dla Twoich rąk.

Bezpieczeństwo na mokrej i suchej nawierzchni, w każdej sytuacji

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, w L200 zostało to docenione 4-gwiazdkowym wynikiem testu zderzeniowego Euro NCAP. L200 to jedyny pickup mający układ aktywnej stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji (ASTC). Ten najnowocześniejszy system niezależnie wyhamowuje oraz rozkłada moc na każde koło, zachowując trakcję na ostrych zakrętach lub przy ruszaniu z błota. Wewnątrz kabiny łamana kolumna kierownicy, chowający się pedał hamulca oraz dwie poduszki bezpieczeństwa zapewniają, że nie musisz się obawiać sytuacji będących poza Twoją bezpośrednią kontrolą.

Cokolwiek każesz mu zrobić i zabrać na pokład

L200 ma maksymalną ładowność jednej tony a uciąg 2,7 tony oraz dość miejsca, aby przewieźć standardową europaletę. A przy tym wszystkim ma najmniejsze wymiary w swojej klasie zapewniając niezwykłe możliwości manewrowania i łatwego parkowania. Podłoga skrzyni ładunkowej jest skonstruowana z galwanizowanej stali o podwójnych ściankach, a 12 lat gwarancji antykorozyjnej zapewnia, że L200 będzie wykonywać swoje zadania przez długie lata, niezależnie od tego jak bardzo będziesz go eksploatować.

Pickup na każda okazję

Gama akcesoriów do L200 pozwala Ci nadać mu zupełnie, nowy, świeży wygląd. Opcjonalna aluminiowa unoszona na sprężynach gazowych pokrywa skrzyni ładunkowej, różne wykładziny ochronne podłogi skrzyni ładunkowej oraz nakładka przedniego zderzaka zostały zaprojektowane po to, by zwiększyć funkcjonalność L200 oraz pozwolić Ci odkryć jego pełen potencjał.

Zapraszamy do elektronicznej formy kontaktu

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tym modelem, prosimy o przesłanie Swoich danych.
Prosimy również o wpisanie w polu "uwagi" najważniejszych dla Was cech charakterystycznych samochodu.
Nasz doradca handlowy jak najszybciej skontaktuje się z Państwem i przedstawi ofertę zgodną z Waszymi oczekiwaniami, uwzględniając aktualne promocje handlowe i dostępność samochodów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.