i-MiEV

100% naładowanie baterii pozwala na przejechanie 150km

To pierwszy na świecie samochód elektryczny seryjnej produkcji. Wyznacza nową epokę w motoryzacji będąc realną alternatywą dla samochodów spalinowych.

ELEKTRYCZNY SILNIK

Silnik i-MiEV-a to mały, lekki i bardzo wydajny silnik z synchronicznie umieszczonymi magnesami. To zapewnia zdecydowanie cichszą jazdę oraz większą moc od silników benzynowych. Ten wydajny silnik mimo, że mniejszy niż silnik benzynowy, dysponuje jednocześnie wysokim momentem obrotowym przy niskich obrotach. Dzięki temu i-MiEV przyspiesza zdecydowanie bardziej dynamicznie niż podobnych rozmiarów samochody napędzane silnikami spalinowymi.

SPECJALNA SKRZYNIA BIEGÓW

Nowe tryby skrzyni biegów – B, C i D pozwalają na dynamiczną i jednocześnie ekologiczną jazdę. Tryb B odzyskuje energię podczas zjazdów, tryb C zapewnia ekonomiczną jazdę poza miastem, a tryb D pozwala na dynamiczną jazdę w mieście. Wszystko po to, by Twój i-MiEV inteligentnie i oszczędnie zarządzał energią, dając Ci przy tym radość z jazdy.

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ
i-MiEV magazynuje energię w systemie baterii litowo-jonowych (lithium-ion) składających się z akumulatorów. Każdy moduł to 4 ogniwa. W sumie 22 moduły tworzą jeden akumulator. Struktura modułowa akumulatorów pozwala zainstalować baterie zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej pod podłogą. Ten niezwykle efektywny sposób zarządzania energią umożliwia i-MiEV-owi przejechanie 150 km. System baterii pozwala na efektywne użytkowanie samochodu do 10 lat, bez konieczności wymiany baterii na nowe.

i-MiEV akceptuje dwa rodzaje ładowania baterii:

  • ładowarka domowa do ładowania w domu lub na parkingu,
  • system szybkiego ładowania w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach

i-MiEV może być ładowany z każdego zwykłego gniazdka elektrycznego za pomocą zwykłej wtyczki (o napięciu 100V lub 200V). Wtyczka dla ładowania „domowego” znajduje się po prawej stronie pojazdu, a system szybkiego ładowania został umieszczony po lewej stronie pojazdu.

BEZPIECZEŃSTWO
Poduszki bezpieczeństwa kierowcy i pasażera, boczne poduszki bezpieczeństwa oraz kurtyny dla 1 i 2 rzędu siedzeń zapewniają bezpieczeństwo w razie wypadku. Aktywna kontrola trakcji (TCL) i stabilizacji pojazdu (ASC) wraz z układem ABS z elektronicznym rozkładem siły hamowania pozwalają Ci bezpiecznie podróżować w każdych warunkach.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.