Eclipse Cross


Wygodne życie

Najwyższa jakość materiałów i starannie przemyślana konstrukcja zapewnia maksymalny komfort i przestronne środowisko dla kierowcy i pasażerów.

Samochód dysponuje rozstawem osi 2670 mm i szerokością całkowitą 1805 mm, przy długości całkowitej 4405 mm, oferuje przyjazną przestrzeń wnętrza, której dodatkowe zalety wynikają między innymi z niskiego położenia deski rozdzielczej i możliwości regulacji położenia tylnego siedzenia.

Pasażerom podróżującym z tyłu zapewniono dużo miejsca na nogi (200 mm), a w przyjęciu wygodnej pozycji pomaga 8-stopniowa regulacja kąta oparcia w zakresie 16-32°. W czasie długich podróży cieszyć ich będzie duża wolna przestrzeń nad głowami, którą uzyskano mimo opadającej ku tyłowi linii dachu.

Starannie przemyślana konstrukcja dachu pozwoliła zachować komfortową ilość miejsca nad głowami pasażerów nawet, jeśli samochód wyposażony jest w opcjonalny panoramiczny dach słoneczny – okno z widokiem niebo.

Dynamiczna maszyna

Mitsubishi Eclipse Cross napędza jeden z dwóch silników – nowa, turbodoładowana jednostka benzynowa o pojemności 1.5 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa w połączeniu z 6-biegową skrzynią manualną i bezstopniową przekładnią CVT z 8-biegowym trybem sportowym. W Eclipse Cross zadebiutuje najnowsza wersja słynnego układu kontroli napędu 4x4 – Super-All-Wheel-Control.

Nowoczesne technologie

Eclipse Cross został wyposażony w zestaw innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które nie tylko umożliwiają połączenie urządzeń mobilnych z systemami samochodu oraz intuicyjną obsługę, ale również bezpieczeństwo. W Mitsubishi Eclipse Cross nie skusi Cię SMS, czy rozmowa telefoniczna – wszystkie informacje możesz odebrać bez odrywania wzroku od drogi.

 • Wirtualny wyświetlacz Head Up Display przed oczami kierowcy wyświetla półprzeźroczyste informacje przydatne w czasie prowadzenia samochodu. Został skalibrowany tak, by zminimalizować niezbędny ruch oczu i pozwolić kierowcy na szybkie i bezpieczne odczytanie informacji.
 • Touchpad Controller – interfejs człowiek-maszyna pozwala na wyjątkowo intuicyjną obsługę. Kontroler dotykowy może sterować funkcjami radia, iPoda, a także Apple CarPlay.
 • Smartphone Link Display Audio – kierowca może używać elektronicznego asystenta lub 7-calowego ekranu dotykowego, by uzyskać informacje nawigacyjne uwzględniające aktualne warunki ruchu drogowego, a także by odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, sprawdzać wiadomości tekstowe, czy słuchać muzyki, wszystko to bez odrywania się od obserwacji drogi.

Paleta funkcji bezpieczeństwa

W Eclipse Cross poczujesz, że masz kontrolę nad każdą sytuacją. Samochód został wyposażony w najnowsze technologie inteligentnego bezpieczeństwa – szereg czujników i systemów zapewnia stałe monitorowanie otoczenia. Możesz odprężyć się i ruszać w drogę nie martwiąc się o bezpieczeństwo.

 • System ograniczający skutki kolizji czołowych wykrywa pojazdy i pieszych przed samochodem. W razie ryzyka, system ostrzega kierowcę, a w niektórych sytuacjach pomaga uniknąć potencjalnej kolizji poprzez zastosowanie automatycznego hamowania.
 • System informujący o niezamierzonej zmianie pasa ruchu
 • Monitorowanie martwego pola w lusterkach bocznych z asystentem zmiany pasa ruchu i ostrzeganiem o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu ostrzega kierowcę o zbliżaniu się pojazdów z tyłu i z boku, wspomaga kierowcę podczas zmiany pasa ruchu i manewru cofania.
 • Tempomat adaptacyjny (ACC)kontroluje odległość do poprzedzającego pojazdu, dostosowując prędkość do pojazdu jadącego z przodu.
 • Ultradźwiękowy asystent ruszaniakontroluje moc silnika, by uniknąć gwałtownego przyspieszania ze startu zatrzymanego, gdy przed (bądź za) samochodem znajduje się inny samochód lub przeszkoda. Pozwala to zapobiec sytuacji, w której kierowca w wyniku błędu zamiast hamulca wciska gwałtownie pedał przyspieszenia.
 • Automatyczne światła drogowe (AHB) –system monitoruje stan pracy reflektorów przednich oraz świateł przeciwmgielnych i zależnie od odległości od innych pojazdów, jasności oświetlenia ulicznego i naturalnego, automatycznie przełącza reflektory pomiędzy oświetleniem drogowym i mijania.
 • System kamer 360° z widokiem z lotu ptakapozwala uzyskać 5 różnych widoków. Co więcej, na monitorze widoczne są linie ruchu samochodu wynikające z aktualnego położenia kierownicy.
 • Elektryczny hamulec postojowy i wspomaganie ruszania na wzniesieniu –po aktywowaniu tej funkcji, mimo zwolnienia pedału hamulca samochód nadal będzie zahamowany, do momentu naciśnięcia pedału przyspieszenia przez kierowcę, co spowoduje automatyczne zwolnienie hamulca.

ZOBACZ VIDEO TEST

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.