ASX 2017

ZASMAKUJ EMOCJI

Przedstawiamy nowe Mitsubishi ASX – najwyższej klasy kompaktowy SUV, który zabierze Cię dalej niż Twoja wyobraźnia.

PUNKT STARTOWY

DOSTĘP I URUCHAMIANIE SAMOCHODU BEZ KLUCZYKA (KOS)

ASX posiada system dostępu bezkluczykowego, który pozwala uruchomić silnik bez wyciągania pilota z kieszeni. Jedyne, co musisz zrobić, aby uruchomić zapłon, to wciśnięcie guzika, który znajduje się na desce rozdzielczej. Wystarczy zatem jedno przyciśnięcie, by ruszyć w drogę. A kiedy już dotrzesz do celu, ponowne naciśnięcie przycisku pozwoli wyłączyć silnik.

TABLICA ZEGARÓW

Atrakcyjnie wykończone zegary o wysokim kontraście zwiększają czytelność i podkreślają styl. Srebrne obramowania i podświetlone na biało liczniki dają poczucie luksusu, a kolorowy wielofunkcyjny wyświetlacz LCD pokazuje jasno i czytelnie poziom paliwa oraz jego średnie zużycie, przebieg dzienny i całkowity pojazdu, temperaturę na zewnątrz oraz inne wskazania komputera pokładowego.

ZAPRASZAMY DO ŚRODKA

ASX został zaprojektowany tak, abyś czerpał jak największą satysfakcję z jazdy. Będziesz zaskoczony tym, jak dużo komfortowej przestrzeni zapewni Ci jego wnętrze. Doskonale wyprofilowane fotele gwarantują nadzwyczajną wygodę, a pasażerowie jadący z tyłu będą pod wrażeniem ilości miejsca nad głową i przestrzeni na nogi. We wnętrzu zostało ukrytych wiele poręcznych i wygodnych schowków, dających mnóstwo miejsca na wszystkie dodatkowe bagaże, które zechcesz ze sobą zabrać.

WYSOKA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

Dobra widoczność w każdym kierunku to mocny atut Mitsubishi ASX. Wysoka pozycja za kierownicą sprawia, że jazda jest bezpieczniejsza, a manewrowanie na parkingu ułatwione. Wysokie umiejscowienie foteli to również łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie z samochodu.

SZKLANY DACH PANORAMICZNY Z OŚWIETLENIEM LED

Panoramiczny przeszklony dach zapewni Tobie i Twoim pasażerom niczym nieograniczony widok z każdej strony. Składając zasłonę przeciwsłoneczną, odkryjesz pełnowymiarowy szklany dach, rozpościerający się nad przednimi i tylnymi siedzeniami. W nocy dach może być atrakcyjnie podświetlony diodami LED.

PODRÓŻUJ I BĄDŹ PRZYJAZNY DLA ZIEMI

TRZY JEDNOSTKI NAPĘDOWE DO WYBORU

Nowy ASX jest dostępny z 3 silnikami, każdy o innej charakterystyce, tak abyś mógł wybrać idealne dla siebie rozwiązanie. Poszukując optymalnych osiągów i niskiego zużycia paliwa, możesz wybrać benzynowy silnik 1.6 MIVEC. Osoby pokonujące duże odległości będą zaskoczone ekonomią i wysokim momentem obrotowym silnika Diesla 1.6 DID. Dla spragnionych sportowych wrażeń z jazdy przygotowaliśmy silnik Diesla 2.2 DID o mocy 150 KM.

ZAWIESZENIE

Bez pełnej kontroli nie można czerpać przyjemności z jazdy. Dlatego wyposażyliśmy ASX w najsolidniejszą podstawę, na którą składają się kolumny MacPhersona z przodu, tylne wielowahaczowe zawieszenie i wyjątkowo szeroki rozstaw osi. Pozwoli Ci to nie myśleć o wszelkich nierównościach, jakie spotkasz na drodze. Układ zawieszenia Mitsubishi ASX doskonale łączy komfort ze sportowymi właściwościami jezdnymi. Całości dopełnia precyzyjny układ kierowniczy, dający Ci całkowite panowanie nad Twoim AS

GOTOWY NA WSZYSTKO

• KSENONOWE REFLEKTORY PRZEDNIE Z SZEROKIM KĄTEM OŚWIETLE

• SYSTEM 7 PODUSZEK BEZPIECZEŃSTA

• SYSTEM STABILIZACJI TORU JAZDY I KONTROLI TRAKCJI (ASC +TCL)

• POŚLIZG BOCZNY PRZEDNICH I TYLNYCH KÓŁ

• SYSTEM WSPOMAGANIA RUSZANIA POD GÓRĘ (HSA)

• FUNKCJA KONTROLI TRAKCJI

PRZESTRZEŃ DO WYBORU

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz, ASX pozwoli Ci zabrać wszystko, czego możesz potrzebować. Do dyspozycji masz aż 419* litrów przestrzeni ładunkowej przy rozłożonych wszystkich fotelach. Łatwo otwierająca się klapa bagażnika jest wystarczająco szeroka, aby zapewnić przestrzeń nawet dla najobszerniejszych bagaży, a niski próg załadunku ułatwia pakowanie. Wygodny schowek umieszczony pod podłogą bagażnika dodatkowo ułatwia zarządzanie przestrzenią ładunkową.

* Wliczony schowek o pojemności 26 litrów pod podłogą bagażnika.

SKŁADANE NA PŁASKO TYLNE SIEDZENIA /SKŁADANE OPARCIE KANAPY DZIELONE 60:40

Aby przewozić jeszcze większe ładunki, tylne siedzenia ASX są składane na płasko, tworząc imponującą przestrzeń. Dzielone oparcia tylnych siedzeń mogą być również częściowo złożone (60:40), dając możliwość przewozu rowerów lub innych równie długich przedmiotów.


ZOBACZ VIDEO TEST

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.