XV Zlot Grudziądz 2017

W miniony weekend odbył się coroczny Zlot MitsuManiaków - wielbicieli japońskiej marki Mitsubishi. Mitsumaniacy świętowali jubileuszowy, piętnasty zlot w szczególnym dla nich miejscu – Grudziądzu, czyli miejscu gdzie powstał Klub MitsuManiaków. Spotkanie odbyło się w wyjątkową, setną rocznicę powstania pierwszego samochodu Mitsubishi i zgromadziło aż 400 miłośników marki, którzy z dumą zaprezentowali aż 120 pojazdów spod znaku Trzech Diamentów.

XV Zlot MitsuManiaków odbył się w pięknych plenerach grudziądzkiego Jeziora Rudnickiego oraz w parku rozrywki Mega-Park.

120 niezwykłych pojazdów a wśród nich niemal wszystkie modele Mitsubishi, nawet te dostępne wyłącznie na rynku japońskim, zaprezentowało się mieszkańcom Grudziądza podczas parady samochodów, która przejechała przez całe miasto. W programie spotkania MitsuManiaków znalazły się konkurencje sprawnościowe, konkursy wiedzy o Mitsubishi i MitsuManiakach i głosowanie na najlepsze auto. Dodatkowymi atrakcjami dla licznie przybyłych rodzin były zabawy dla dzieci, pokazy westernowe, koncerty muzyczne na żywo i ognisko nad jeziorem.

Sobotni wieczór okazał się też niezwykle udaną galą charytatywną, podczas której na rzecz fundacji MitsuManiaki Dzieciom licytowano przedmioty przekazane przez ludzi i firmy wielkiego serca. Dzięki tym licytacjom fundacja może spełniać marzenia dzieci nieuleczalnie chorych przebywających pod opieką hospicjów w całej Polsce niemal przez cały rok.

W niedzielę po raz pierwszy odbył się Rajd Turystyczny MitsuManiaków współorganizowany przez Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz, w którym MitsuManiacy mieli możliwość zwiedzić ciekawe zakątki powiatu grudziądzkiego (ruiny grudziądzkiego zamku, wieżę Klimek, zamek w Radzyniu Chełmińskim), poczuć się jak rycerz walcząc mieczem, czy strzelając z łuku oraz odbyć próby sprawnościowe autem (slalom, najazd na tarczę) pod czujnym okiem sędziów automobilklubu.

Podczas zlotu można było zapoznać się z nowymi modelami Mitsubishi, które zaprezentowali przedstawiciele marki z firmy Japan Motors - głównego sponsora spotkania.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.