VIII Zlot Wilkasy 2010

Klub Mitsumaniaki.com

Zlot 2010 i krótka galeria (fotografie ze zbiorów klubowych, udostępnionych na forum klubu):

Japan Motors - wspieramy Mitsumaniaków.

VIII Ogólnopolski Zlot Mitsumaniaków Wilkasy 2010:

Już po raz ósmy na corocznym Zlocie Mitsumaniaków spotkali się miłośnicy samochodów marki Mitsubishi. Spotkanie odbyło się w w ostatni weekend sierpnia na terenie wioski turystycznej w mazurskich Wilkasach (k/Giżycka).

Do uczestnictwa w zlocie zgłosiło się ponad 350 członków klubu wraz z rodzinami, którzy przybyli tam niemal 200 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. W programie spotkania znalazło się wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klubowiczów. Nie ufając kapryśnej pogodzie organizatorzy przygotowali nawet 2 scenariusze - na wypadek słonecznej i deszczowej aury.

W czasie trzydniowej imprezy uczestnicy zlotu mogli rywalizować w kilkunastu zabawnych i emocjonujących konkurencjach takich, jak konkurs dla mechaników i "prawie-mechaników", parkowanie L200 na kopertę, konkurs wiedzy o Mitsumaniakach, mini-offroad, wyścigi quadami, przeciąganie liny, toczenie opony czy rzut dojazdówką. Nie zabrakło także meczu piłki nożnej i turnieju ping ponga oraz sobotniego ogniska z karaoke. Nagrody dla zwycięzców wręczał osobiście honorowy klubowicz Maciej Wisławski.

Sporo emocji dostarczył uczestnikom zorganizowany przez Japan Motors konkurs jazdy terenowej. Po zawiłym torze zorganizowanym na pobliskim, rozmkokłym padoku uczestnicy już po raz drugi zmagali się z wielkim L200. Smaku rywalizacji dodał p. Maciej Wisławski, który osobiście "startował" kolejnych zawodników.

Na Zlocie nie zabrakło opieki i konkursów z nagrodami dla najmłodszych uczestników.
Po podsumowaniu wyników poszczególnych konkurencji nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i oficjalne zakończenie zlotu.

Japan Motors - Sponsor Generalny Zlotu - dziękuje wszystkim klubowiczom za przybycie i wspaniałą zabawę.

Salony Japan Motors:

Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 95 tel.: 33 827 00 00
Katowice al. Roździeńskiego 190 tel.: 32 200 99 01
Warszawa, Centrum Motoryzacyjne Toruńska ul Toruńska róg Krasnobrodzkiej tel.: 22 510 00 00