Japan Motors i Mitsumaniaki.com

Klub Mitsumaniaki.com

Oficjalny Klub Mitsubishi w Polsce - "Mitsumaniaki" to projekt Miłośników Mitsubishi, który ma za zadanie łączyć, informować, pomagać...

Mitsumaniaki stworzone zostały dla wszystkich ludzi - posiadających auta marki Mitsubishi, choć nie jest to konieczne. Wystarczy, że są maniakami Mitsubishi. Założyciele chcieliby również, aby ludzie którzy chcą kupić auta tej marki, znaleźli tam wiele informacji na temat wszystkich dostępnych modeli, dowiedzieli się o plusach i minusach tej marki.

Założycielami klubu są czterej panowie: Patryk Schultz z Grudziądza, Bartosz Świderski i Hubert Ciuruś z Warszawy oraz Jacek Łukaszewski.

Za datę powstania klubu przyjęto dzień 25 kwietnia 2005 roku. Honorowymi członkami klubu są mistrz europy w rajdach samochodowych Maciej Wisławski oraz kierowca rajdowy Mariusz Stec. W przeciągu 4 miesięcy istnienia Mitsumaniacy uzyskali statut oficjalnego klubu Mitsubishi.
Jednym z projektów naszego Klubu jest Mitsumaniaki Assistance. Jadąc na urlop członkowie klubu zabierają numery telefonów klubowiczów z danego regionu, którzy w razie wypadku lub awarii auta gotowi są nieść pomoc. W niedalekiej przyszłości jest także planowana wersja WAP tej mapki.

Więcej informacji nawww.mitsumaniaki.com

Japan Motors - wspieramy Mitsumaniaków.

Współpraca Japan Motors i Klubu Mitsumaniaków rozpoczęła się w 2009 roku od pomocy w zorganizowaniu VII Ogólnoposlkiego Zlotu w Beskidach. Od tego momentu regularnie wspieramy Mitsumaniaków przy organizacji kolejnych zlotów.
Ponadto staramy się w miarę swoich możliwości uczestniczyć w życiu klubowego forum.
Przede wszystkim jednak oferujemy członkom klubu specjalne rabaty i zniżki na nasze produkty i usługi.

Usługi serwisowe:

Za okazaniem karty klubowej we wszystkich naszych serwisach Mitsumaniacy korzystają z poniższych rabatów:

  • Robocizna 15%
  • Części 15%
  • Akcesoria 15%

Zakup samochodu z oferty Japan Motors

Mnogość modeli, wersji wyposażenia oraz aktualnych promocji w ofercie Mitsubishi powoduje, że nie jesteśmy w stanie przedstawić sztywnych warunków promocyjnych, jednak z całą pewnością wszystkim klubowiczom jesteśmy w stanie przedstawić satysfakcjonującą ofertę.
Zapraszamy do kontaktu z naszym salonami!

Salony Japan Motors:

Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 95 tel.: 33 827 00 00
Katowice al. Roździeńskiego 190 tel.: 32 200 99 01
Warszawa, Centrum Motoryzacyjne Toruńska ul Toruńska róg Krasnobrodzkiej tel.: 22 510 00 00