Klub Mitsumaniaki.pl

Japan Motors rozpoczęło współpracę z klubem Mitsumaniaków w 2009 roku. Od tego czasu regularnie pomagamy Mitsumaniakom w organizacji zlotów, staramy się uczestniczyć w życiu forum. Oczywiście dla Mitsumaników mamy specjalne oferty w naszych salonach i serwisach.
W ostatni weekend sierpnia 2009 r. nad malowniczym Jeziorem Żywieckim odbył się VII zlot miłośników marki Mitsubishi zrzeszonych w Klubie MitsuManiaki. To wydarzenie zaingurowało współpracę Japan Motors i Klubu Mitsumaniaki.
Już po raz drugi Japan Motors wsparło Mitsumaniaków podczas organizacji zlotu klubowego. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.
Japan Motors i Mitsumaniacy już po raz dziewiąty zapraszają wszystkich fanów marki Mitsubishi na ogólnopolski zlot. Tym razem to wielkie święto miłośników japońskiej marki odbędzie się w ośrodku Wawrzkowizna pod Bełchatowem.
W dniach 31.08 – 02.09 w OSiR Wawrzkowizna odbył się X Zlot Klubu Mitsumaniaki. Tegoroczny zlot odbywał się pod hasłem "Stop Pijanym Kierowcom". Był to już czwarty z rzędu zlot sponsorowany przez Japan Motors.
Tradycyjnie już w ostatni weekend sierpnia Klub Mitsumaniaków zorganizował swój Ogólnopolski Zlot.
Ostatni weekend sierpnia to już tradycyjna pora na Zlot Mitsumaniaków, którego czternasta edycja odbyła się tym razem na Dolnym Śląsku.


W miniony weekend odbył się coroczny Zlot MitsuManiaków - wielbicieli japońskiej marki Mitsubishi. Mitsumaniacy świętowali jubileuszowy, piętnasty zlot w szczególnym dla nich miejscu – Grudziądzu