Japońska niezawodność
Skorzystaj z wyjątkowej okazji!

* W tym rabat gotówkowy na auto, korzyść wynikająca z dodatkowego wyposażenia oraz promocyjnego finansowania i ubezpieczenia dla modelu Mitsubishi ASX 1.6 Invite w Edycji Urodzinowej. Dla wersji 1.6 Intense Plus oraz Intense Plus Navi w Edycji Urodzinowej korzyść wynosi 13000 zł. Uzyskanie pełnego rabatu uzależnione jest od skorzystania z pakietu ubezpieczeń PZU 3,8%.
** Oferta wyłącznie dla przedsiębiorców, dotyczy modelu Outlander Intense Plus z silnikiem 2.2 DID i automatyczną skrzynią biegów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).