100 samochodów na 100 lecie

Przyjdź do salonu i odbierz prezent*** W tym rabat gotówkowy na auto, korzyść wynikająca z dodatkowego wyposażenia oraz promocyjnego finansowania i ubezpieczenia dla modelu Mitsubishi ASX Edycja Urodzinowa: 1.6 Invite, 1.6 Intense Plus, 1.6 Intense Plus Navi.
** Za odbytą jazdę testową samochodem Mitsubishi u Autoryzowanego Dealera Mitsubishi. Do wyczerpania zapasów. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Mitsubishi.
*** Dla wersji Mitsubishi ASX: 1.6 Intense Plus oraz Intense Plus Navi.Informacje na temat złomowania samochodów Mitsubishi oraz przydatności do recyklingu są dostępne na www.mitsubishi.pl.

Emisja CO2: 135 g/km – 136 g/km; zużycie paliwa: 5,8 – 5,9 l/100km.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).