Do zakresu obowiązków należeć będzie kompleksowe dokonywane napraw elektromechanicznych, diagnostyki samochodów osobowych.

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, obsługi testerów diagnostycznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

Jako pracodawca oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz dofinansowany pakiet socjalny
  • Stabilność zatrudnienia - pierwsza umowa na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony
  • Motywacyjny system premiowania
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji
  • Współpracę w zgranym zespole i wsparcie ze strony ekspertów

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację planów sprzedażowych zespołu, jak i indywidualnych
  • Zarządzanie podległym zespołem handlowym
  • Obsługę klientów wg standardów firmy i importera
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania handlowe
  • Prowadzenie bazy klientów w CRM, planowanie i terminowa realizacja kontaktów, utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Szkolenie i nadzór nad jakością i efektywnością podległych handlowców (2-4 Handlowców)
  • Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczania w sprzedaży samochodów nowych
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowym
  • Zorientowania na realizację wyznaczonych celów
  • Zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Ponadprzeciętnych kompetencji handlowych
  • Samodzielności i pro aktywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Jesteśmy dynamicznym zespołem pasjonatów motoryzacji
  • Dajemy naszym Pracownikom różnorodne możliwości rozwoju
  • Stabilizacja zatrudnienia jest dla nas ważną wartością
  • Wynagrodzenie jest oparte na podstawie i prowizji bez górnych limitów - wysokość premii jest uzależniona wyłącznie od Twojej pracy
  • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy i szkolenia produktowe
  • Dofinansowujemy karty MultiSport, pakiety medyczne LuxMed i inne

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż samochodów używanych
• Sprzedaż produktów około – samochodowych (kredyt, leasing, polisy komunikacyjne)
• Dbanie o relacje z klientami wraz z prowadzeniem spraw w systemie CRM
• Dbałość o jakość ekspozycji i wizerunek firmy
• Prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji
• Bieżące sporządzanie raportów z prowadzonej działalności

• Doświadczenia w dziale sprzedaży/handlowym w branży motoryzacyjnej
• Min. wykształcenia średniego (preferowane wyższe)
• Bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej - doświadczenie w rynku samochodów używanych będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji
• Orientacji na realizację założonych celów
• Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Wysokiej kultury osobistej
• Umiejętności obsługi komputera
• Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
• Realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w czołowej firmie rynku motoryzacyjnego
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Ciekawą pracę i przyjazną atmosferę
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• Dofinansowany pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, szkolenia i inne)

Jakie mamy dla Ciebie zadania?

  • Kompleksowa obsługa Klienta na terenie salonu - od diagnozy potrzeb, przez prezentację samochodów, jazdy testowe, ofertowanie po finalizację procesu sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Planowanie i terminowa realizacja kontaktów z Klientami (systematyczna praca na CRM-ie)
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży samochodów
  • Jesteś pasjonatem motoryzacji
  • Posiadasz wiedzę o samochodach i nowościach na rynku motoryzacyjnym
  • Znasz standardy obsługi klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością
  • Jesteś dobrze zorganizowany
  • Chcesz osiągać wysokie wyniki sprzedażowe
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać  MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu

  • Oferujemy stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Organizujemy coroczne konkursy dla najlepszych Sprzedawców, gdzie nagrodą jest atrakcyjna tygodniowa wycieczka zagraniczna